Zainteresowany dyskusją na Forum-Polecamy.pl na temat wyboru zmywarki postanowiłem napisać krótki artykuł poświęcony najpopularniejszym typom zmywarek ze szczególnym uwzględnieniem różnić wynikających z ich konstrukcji.

Zmywarki wolnostojące

Zmywarka wolnostojąca Siemens iQ100

Zmywarka Siemens serii iQ100

Pierwszym typem zmywarek są urządzenia wolnostojące – tego typu zmywarki wstawiamy jedynie w odpowiednie miejsce w kuchni, doprowadzamy wodę oraz podłączamy urządzenie do odpływu i może ono zacząć pracować. Przykładami zmywarek wolnostojących w ofercie firmy Siemens są m.in.:

 

Zmywarki do zabudowy z panelem

Zmywarka do zabudowy z panelem Siemens iQ700

Zmywarka Siemens serii iQ700

Kolejny typ zmywarek to urządzenia do zabudowy z przednim panelem. W przeciwieństwie do zmywarek wolnostojących ich konstrukcja jest na stałe przymocowana do zabudowy kuchni, jednak od przodu urządzenia widoczny jest panel zmywarki. Przykładami urządzeń tego typu są następujące modele:

  • iQ700 Zmywarka do zabudowy z panelem – SN578S36TE
  • iQ300 Zmywarka do zabudowy z panelem – SN536S01ME
  • iQ300 Zmywarka do zabudowy z panelem – SN536S01KE

 

Zmywarki do zabudowy w pełni zintegrowane

Następny typ zmywarek to urządzenia do zabudowy z w pełni zintegrowanym panelem – oznacza to, że zmywarka na pierwszy rzut oka nie jest wcale widoczna – do jej przedniego panelu został przymocowany front meblowy identyczny jak w pozostałych szafkach w kuchni. Poniżej przedstawiamy przykładowe modele tego typu zmywarek dostępnych w ofercie firmy Siemens:

  • iQ700 Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana – SX778D16TE,
  • iQ500 Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana – SN658X06TE,
  • iQ300 Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana – SX736X03ME,

Komentarze zostały wyłączone.

Post Navigation