Przemienniki częstotliwości Siemens łączą najwyższą jakość techniczną z wszechstronną funkcjonalnością: od podstawowego modelu MICROMASTER 420 do wysokowydajnego MICROMASTER 440 oferującego bezczujnikowe sterowanie wektorowe i zakres mocy do 250 kW. Każdy przemiennik częstotliwości rodziny MICROMASTER charakteryzuje się wyjątkowo prostą instalacją, uruchomieniem i obsługą. Również późniejsza modyfikacja algorytmu pracy falownika do nowych wymagań aplikacji nie będzie sprawiać problem.

Każdy przemiennik częstotliwości Siemens należący do rodziny Micromaster pozwala na elastyczne połączenie obwodów wejść i wyjść w celu optymalnego połączenia szerokiej gamy sygnałów cyfrowych i analogowych. Dzięki domyślnym ustawieniom fabrycznym jest natychmiast gotowy do użycia.

Falownik Micromaster 420

Przemiennik częstotliwości MICROMASTER 420 to uniwersalny falownik do każdego zastosowania. Jeżeli potrzebujesz przemiennika częstotliwości, który bez większego wysiłku można dostosować do indywidualnych wymagań seria 420 będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki modułowej konstrukcji, rozbudowane funkcje standardowe mogą być uzupełnione szeroką gamą opcji. Nie potrzebujesz nawet narzędzi, ponieważ panele operatorskie i moduły komunikacyjne można po prostu podłączyć. Bezśrubowe zaciski sterujące – dostępne w tym modelu podobnie podobnie jak w pozostałych urządzeniach serii sprawiają, że dołączenie kolejnych modułów jest dziecinnie proste.

Falownik Micromaster 430

Modele serii 430 to określa się mianem specjalistów od pomp i wentylatorów. Każde aplikacja systemów napędowych charakteryzuje się specyficznymi wymaganiami. Istnieje zatem zapotrzebowanie na rozwiązania inwerterowe, które można łatwo i elastycznie dostosować do najróżniejszych wyzwań. To właśnie ta elastyczność charakteryzuje modułowy MICROMASTER 430. W porównaniu do MICROMASTER 420, seria ta cechuje się większą wydajnością energetyczną i ma więcej wejść i wyjść cyfrowych / aganlogowych, a także zoptymalizowany panel operatorski z możliwością przełączanie między trybami pracy ręcznej i automatycznej.

Falownik Micromaster 440

MICROMASTER 440 został specjalnie zaprojektowany dla tych aplikacji, które wymagają szerszej funkcjonalności i większej dynamiki odpowiedzi niż zwykle. Zaawansowany system sterowania wektorowego zapewnia równomiernie wysoką jakość sterowania pracą napędu, nawet w przypadku nagłych zmian obciążenia. Wejścia szybkiego reagowania i rampy zwalniania pozycjonowania umożliwiają ruch do pozycji docelowych nawet bez enkodera. Dzięki zintegrowanemu czoperowi hamowania działa z niezwykłą precyzją. Wszystko to jest dostępne w zakresie mocy od 0,12 kW do 250 kW.

Post Navigation